Skip to main content
search

Будівництво та спільноти

Цифрові послуги компанії Cohesive допомагають нашим клієнтам надавати фінансово життєздатні, безпечні, стійкі активи в належному стані кінцевим користувачам на рівні будинків, студмістечок, об’єктів нерухомості та спільнот.

Надання правильних активів, які відповідають світові, що змінюється

Швидка урбанізація змушує міста прискорювати темпи розвитку інфраструктури.
Вони стикаються з численними викликами: обмеженість бюджетів, потреба будувати будівлі та об’єкти інфраструктури, які б краще працювали разом як спільнота, а також вимога значно підвищити стійкість, щоб досягти кліматичної нейтральності до 2050 року.

Ці вимоги, а також задоволення очікувань щодо підвищення гнучкості та якості життя є дуже складним завданням для дуже традиційної галузі, яка зараз стикається з необхідністю швидкої трансформації.

Ділячись своїм фаховим досвідом у застосуванні даних та цифрових можливостей на кожному етапі життєвого циклу, ми підтримуємо наших клієнтів на стадіях капітальних та операційних витрат.

Ми допомагаємо їм створювати правильні активи, які відповідають вимогам мінливого світу, і забезпечуємо оптимальну роботу наявних активів, що, своєю чергою, є основою для створення нових активів.

Кейси

Наші кейси у сфері будівництва та спільнотах демонструють наш досвід та інноваційні рішення у створенні сталих, ефективних та динамічних просторів. У них висвітлено реальні приклади нашої співпраці з клієнтами над проєктуванням і розробкою екологічно чистих будівель, розумних міст і проєктів, орієнтованих на спільноту.

Дізнайтеся більше про компанію Cohesive

Дізнайтеся, як компанія Cohesive розширює ваші можливості завдяки цифровій трансформації та оптимізації життєвого циклу активів підприємства.

Дізнатися більше >

Close Menu