Skip to main content
search

Budownictwo mieszkaniowe i publiczne

Usługi cyfrowe firmy Cohesive wspierają klientów w zapewnianiu racjonalnych finansowo, bezpiecznych, zrównoważonych i nieszkodliwych dla zdrowia zasobów takich jak domy, kampusy, osiedla czy obiekty publiczne.

Dostarczanie odpowiednich zasobów dostosowanych do zmieniającego się świata

Szybka urbanizacja wywiera na miasta presję, aby te przyspieszały rozwój infrastruktury.

Wiąże się to z wieloma wyzwaniami takimi jak: ograniczone budżety, presja na integrację budynków i infrastruktury, a także wymóg znaczącej poprawy wskaźników zrównoważonego rozwoju w celu osiągnięcia neutralności klimatycznej do 2050 r. Spełnienie tych i innych oczekiwań, w tym dotyczących wzrostu elastyczności oraz jakości życia, stanowią duże wyzwanie dla bardzo konserwatywnej branży, która stoi obecnie w obliczu potrzeby przeprowadzenia szybkiej transformacji.

Oferując swoje doświadczenie w zapewnianiu danych i narzędzi cyfrowych na każdym etapie cyklu życia, wspieramy naszych klientów w obszarach CapEx i OpEx.

Pomagamy im dostarczać odpowiednie zasoby, które są dostosowane do zmieniającego się świata. bDamy o to, aby posiadane przez klientów zasoby były optymalnie wydajne, co z kolei wpływa na dostarczanie nowych zasobów.

Przykładowe realizacje

Nasze przykładowe realizacje w obszarze budownictwa mieszkaniowego i publicznego dowodzą wiedzy i innowacyjności w podejściu do tworzenia zrównoważonych, wydajnych i tętniących życiem przestrzeni. Przedstawione realizacje to przykłady współpracy z klientami przy projektowaniu i realizacji przyjaznych dla środowiska budynków, inteligentnych miast oraz projektów publicznych.

Dowiedz się więcej o firmie Cohesive

Dowiedz się, jak uzyskać wsparcie firmy Cohesive w przeprowadzeniu transformacji cyfrowej i optymalizacji cyklu życia zasobów przedsiębiorstwa.

Dowiedz się więcej >

Close Menu