Skip to main content
search

Виробництво та корисні копалини

Разом з власниками та операторами ми працюємо над створенням стійкого підходу до видобутку та виробництва й управління ним на кожному етапі життєвого циклу.

Стійка трансформація операційної діяльності

Попри те, що на видобувну промисловість покладаються у всьому світі, необхідно покращити спосіб роботи, щоб мінімізувати відходи, досягти цілей ESG, керувати проблемами безпеки та покращити ставлення до неї у суспільстві. Крім того, об’єкти використовують протягом обмеженого часу, коли видобуток має бути максимальним без пошкодження самого об’єкту та обмеження його використання в майбутньому.

Ми працюємо з нашими клієнтами, які займаються виробництвом і видобутком корисних копалин над стійкою трансформацією їхньої діяльності, звертаючись до цих проблем і збільшуючи час безвідмовної роботи та продуктивність.

Ми використовуємо наші знання про життєвий цикл активів, щоб брати участь у довготривалій цифровій трансформації, допомагаючи власникам-операторам у всьому світі та гарантуючи будівництво активів з урахуванням довгострокової перспективи.

UВикористовуючи дані та цифрову аналітику, ми надаємо нашим клієнтам знання та цифрові можливості для координації ланцюжка постачання, розуміння та мінімізації їхнього впливу на довкілля та керування продуктивністю їхніх активів.

Це дає змогу стратегічно і тактично планувати оптимізацію ефективності, надійності та продуктивності, одночасно зменшуючи відходи та витрати на технічне обслуговування, а також забезпечуючи дотримання галузевих, екологічних і безпекових норм.

Кейси

Наше портфоліо кейсів у сфері виробництва та корисних копалин демонструє наш досвід та інноваційні рішення у цих галузях. У кейсах висвітлено реальні приклади нашої співпраці з виробничими та видобувними компаніями, щоб подолати труднощі, оптимізувати процеси та досягти операційної досконалості.

Дізнайтеся більше про компанію Cohesive

Дізнайтеся, як компанія Cohesive розширює ваші можливості завдяки цифровій трансформації та оптимізації життєвого циклу активів підприємства.

Дізнатися більше >

Close Menu