Skip to main content
search

Вступ

Компанію GW Pharmaceuticals (GWP) було засновано в 1998 році й зареєстровано на фондовій біржі NASDAQ (як GWPH). Головний офіс компанії знаходиться у Великобританії, а також має представництва в США та континентальній Європі. Компанія GWP зарекомендувала себе як світовий лідер у відкритті, розробці та постачанні схвалених регуляторними органами лікарських засобів на основі канабісу

Завдання

Для планування та моніторингу завдань з калібрування та технічного обслуговування компанія GWP використовувала електронну таблицю Excel і додатково інструкції з документообігу.Процес був трудомістким, вимагав великих обсягів пам’яті для зберігання паперових записів і часто ставалися помилки. 

 

Рішення

Компанія GWP доручила компанію Cohesive впровадження провідного програмного забезпечення для керування активами в галузі медико-біологічних наук IBM Maximo.
Оскільки компанія GWP працює в умовах жорстких нормативно-правових вимог, система, яку вони обрали та впровадили, повинна була пройти повну валідацію за допомогою GxP — інструкцій та правил належної практики якості для фармацевтичної промисловості.
Компанія Cohesive впровадила Maximo, щоб відповідати вимогам GWP і керувати всіма виробничими та об’єктними активами на 3 підприємствах у Великобританії. Рішення повністю введено в експлуатацію, і компанія Cohesive надає постійну підтримку, а також спільно працює над подальшими вдосконаленнями та покращеннями для підтримки плану цифрової трансформації GWP.

Переваги для клієнтів

Впровадження Maximo надало компанії GWP можливість переглядати й контролювати свої активи в режимі реального часу, що дозволило підвищити продуктивність технічного обслуговування та ефективність роботи.Компанія Cohesive також впровадила електронні записи, підписи та калібрування Maximo, як того вимагає більшість фармацевтичних компаній, щоб забезпечити повний аудиторський слід даних з управління керування активами у програмі Maximo. Це означає, що якщо під час виробництва виникнуть проблеми, компанія GWP зможе відстежити їх по всьому ланцюжку постачання та ізолювати.
Тісно співпрацюючи з GWP, компанія Cohesive організувала комп’ютеризовану систему технічного обслуговування та забезпечила валідацію, яка тепер автоматизує планування та дає змогу зберігати записи в цифровому форматі. Зараз систему використовують для контролю та моніторингу діяльності з калібрування та технічного обслуговування в інженерному відділі, а також для проведення робочих інструктажів, передачі даних і надання інформації про тенденції, надаючи потрібну інформацію потрібним людям у потрібний час.

Close Menu